زبان بدن بازیگر در مقابل دوربین

زبان بدن بازیگر در مقابل دوربین

همای سعادت
همای سعادت

شروع #کارگاه_تخصصی
“زبان بدن بازیگر در مقابل دوربین”
مدرس : #مسعود_آبپرور

هفته دوم مهرماه
موسسه سینمایی #همای_سعادت

http://homayesaadatfilm.ir

هماهنگی و ثبت نام:
۴۴۳۵۳۰۵۰
۴۴۳۶۱۵۰۴

پیش تولید “کایدون” از ماه آینده آغاز می‌شود

پیش تولید سریال امنیتی “کایدون” تازه‌ترین ساخته مسعود آب‌پرور همزمان با نگارش نهایی فیلمنامه از اوایل ماه آینده آغاز می‌شود.

کایدون
کایدون

به گزارش صبا، “کایدون” نام جدیدترین سریال امنیتی-جاسوسی ساخته مسعود آب‌پرور است که پیش تولید آن چندی پیش به دلیل عدم حمایت سازمان صدا و سیما و ارگان‌های مربوط متوقف شده بود اما با توافقات صورت گرفته بین سازمان صدا و سیما و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و بنا بر برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش تولید این سریال از اوایل ماه آینده آغاز می‌شود.

به گفته مسعود آب‌پرور، کارگردان و سرپرست تیم نویسندگان سریال “کایدون” تاکنون ۲۸ قسمت از فیلمنامه این سریال آماده شده و با نگارش نهایی فیلمنامه طی ۱۵ روز آینده فیلمنامه این مجموعه امنیتی-جاسوسی به سازمان صدا و سیما و بنیاد روایت ارسال خواهد شد و تنها دو قسمت از فیلمنامه این مجموعه باقی می‌ماند که این بخش هم تا یک ماه آینده آماده خواهد شد.

آب‌پرور درباره انتخاب بازیگران برای ایفای نقش در این سریال امنیتی-جاسوسی به صبا گفت: در سریال “کایدون” سعی می‌کنیم از ترکیب بازیگران چهره  و افرادی که تا به حال مقابل دوربین قرار نگرفته‌اند استفاده کنیم چرا که این سریال بازیگران بسیار زیادی دارد.

در دل داستان اين سريال به شهادت شهداي هسته‌اي، پهباد و همچنين مباحث روز امنيتي پرداخته خواهد شد. همچنين در بخشي از سريال جنگ سايبري که عليه کشورمان صورت مي‌گيرد و مقابله جوانان با اين جنگ به تصوير کشيده مي‌شود.

سازمان موساد یک واحد ویژه عملیاتی مخفی را با نام “کایدون”(در زبان عبری به معنی سرنیزه) در ایران اداره می‌کند. این واحد که در اصل بخشی از سازمان موساد است، وظیفه ترور و آدم‌ربایی را در درجات بالای امنیتی بر عهده دارد و از دیگر بخش‌های موساد جداست. بسیاری از ماموران واحد کایدون به دلیل استرس‌های شدید روانی و جسمی ناشی از ماهیت این کار تنها چند سال را در این واحد دوام می‌آورند. ترورهای دانشمندان هسته‌ای ایران، به این جاسوسان نسبت داده می‌شود.

مجموعه تلویزیونی “کایدون” به کارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی محمد صنعتی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای و به سفارش بنیاد روایت وابسته به انجمن سینمای دفاع مقدس برای پخش از شبکه یک سیما تولید خواهد شد.

 

 

http://khabargozarisaba.com/fa/news/7470/%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

سریال تلویزیونی کایدون – Kidon Series

سریال تلویزیونی کایدون – Kidon Series

کایدون

سریال تلویزیونی کایدون

کارگردان: مسعود آب پرور

تهیه کننده: محمد صنعتی

نویسندگان: مسعود آب پرور – مهرداد صالح

سفارش دهنده: انجمن سینمایی انقلاب دفاع مقدس – ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴

 

توضیح: پهپاد دشمن به خاک ایران نفوذ می کند. قهرمانانان قصه با ترفندهای فنی موفق به صید این پهپاد می‌شوند،

پهپاد دشمن برای خود انهدامی تغییراتی می‌کند که باعث دردسر قهرمانان قصه می‌شود که باید با آنها مقابله کند…

 

فیلمنامه‌ی سریال پس از حدود دو سال نگارش هم اکنون در مرحله‌ی بازنویسی نهایی است و گروه تهیه در تامل میان سفارش دهنده و سازمان صدا و سیما برای عقد قرار داد  هستند

امیدواریم از ابتدای آذرماه سال جاری موفق به ورود به فاز پیش تولید سریال باشیم.

 

توضیح: کایدون نام یک واحد عملیاتی مخفی ویژه در سازمان موساد است. ماموریت این جاسوسهای دوره دیده ترور دانشمندان هسته‌ای ایران است.

 

 

#کایدون #سریال_تلویزیونی_کایدون #مسعود_آبپرور #مهرداد_صالح #محمد_صنعتی #سریال_امنیتی_جاسوسی #تیم_سازنده_هوش_سیاه