پیش تولید “کایدون” از ماه آینده آغاز می‌شود

پیش تولید سریال امنیتی “کایدون” تازه‌ترین ساخته مسعود آب‌پرور همزمان با نگارش نهایی فیلمنامه از اوایل ماه آینده آغاز می‌شود.

کایدون
کایدون

به گزارش صبا، “کایدون” نام جدیدترین سریال امنیتی-جاسوسی ساخته مسعود آب‌پرور است که پیش تولید آن چندی پیش به دلیل عدم حمایت سازمان صدا و سیما و ارگان‌های مربوط متوقف شده بود اما با توافقات صورت گرفته بین سازمان صدا و سیما و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و بنا بر برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش تولید این سریال از اوایل ماه آینده آغاز می‌شود.

به گفته مسعود آب‌پرور، کارگردان و سرپرست تیم نویسندگان سریال “کایدون” تاکنون ۲۸ قسمت از فیلمنامه این سریال آماده شده و با نگارش نهایی فیلمنامه طی ۱۵ روز آینده فیلمنامه این مجموعه امنیتی-جاسوسی به سازمان صدا و سیما و بنیاد روایت ارسال خواهد شد و تنها دو قسمت از فیلمنامه این مجموعه باقی می‌ماند که این بخش هم تا یک ماه آینده آماده خواهد شد.

آب‌پرور درباره انتخاب بازیگران برای ایفای نقش در این سریال امنیتی-جاسوسی به صبا گفت: در سریال “کایدون” سعی می‌کنیم از ترکیب بازیگران چهره  و افرادی که تا به حال مقابل دوربین قرار نگرفته‌اند استفاده کنیم چرا که این سریال بازیگران بسیار زیادی دارد.

در دل داستان اين سريال به شهادت شهداي هسته‌اي، پهباد و همچنين مباحث روز امنيتي پرداخته خواهد شد. همچنين در بخشي از سريال جنگ سايبري که عليه کشورمان صورت مي‌گيرد و مقابله جوانان با اين جنگ به تصوير کشيده مي‌شود.

سازمان موساد یک واحد ویژه عملیاتی مخفی را با نام “کایدون”(در زبان عبری به معنی سرنیزه) در ایران اداره می‌کند. این واحد که در اصل بخشی از سازمان موساد است، وظیفه ترور و آدم‌ربایی را در درجات بالای امنیتی بر عهده دارد و از دیگر بخش‌های موساد جداست. بسیاری از ماموران واحد کایدون به دلیل استرس‌های شدید روانی و جسمی ناشی از ماهیت این کار تنها چند سال را در این واحد دوام می‌آورند. ترورهای دانشمندان هسته‌ای ایران، به این جاسوسان نسبت داده می‌شود.

مجموعه تلویزیونی “کایدون” به کارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی محمد صنعتی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای و به سفارش بنیاد روایت وابسته به انجمن سینمای دفاع مقدس برای پخش از شبکه یک سیما تولید خواهد شد.

 

 

http://khabargozarisaba.com/fa/news/7470/%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *